CULTUUR HERSTART FESTIVAL
25 EN 26 SEPTEMBER 2021 - SOEST & SOESTERBERG





PROGRAMMA - TOEGANG GRATIS!!





Waar u in het programma 'QR' ziet staan, is toegang alleen mogelijk met een coronatoegangsbewijs (QR-code). Meer info over coronamaatregelen onderaan het programma.

Op zaterdag 25 september wordt om 10 uur het cultuur herstartfestival geopend door Nermina Kundić, wethouder Cultuur van de gemeente Soest. De opening zal buiten plaatsvinden op het terrein van Museum Soest en Artishock. U bent van harte welkom hierbij aanwezig te zijn.

ARTISHOCK BUITENPODIUM (QR)
11.00-11.30    Chorus Line open repetitie
11.30-12.30    MJ&Poort&deJongh
13.00-14.00    Locals sextet
14.30-15.30    Rosamint Faas
16.00-17.00    Henk Meutgeert

ARTISHOCK EXPOSITIES (QR)
10.00-17.00    Gerard Kuit
10.00-17.00    Jeannet Kool
10.00-17.00    Aartje Kroes
10.00-17.00    Tekenclub Artishock

ARTISHOCK BINNENPODIUM (QR)
12.00-13.30    Shpritsz & Different Cook
14.00-15.30    Zaylor
16.00-17.30    Archie Bunker Band
20.30-21.15   Zangclub Es klein olv dirigent Norien Siemons
21.15-23.00    Bluesavond MUCK, nummers van Dire Straits, The Golden Earring, Prince en Pearl
Tijdens de wisselingen zijn er optredens van Muziekschool Baarn-Soestdijk

MUSEUM SOEST
10.00-17.00    Open Huis
10.00-17.00    Expositie Maruscha Gaasenbeek
10.00-11.00    Workshop papierknippen kinderen
10.00-17.00    Concert Podium Soest informatiepunt
12.00-13.00    Workshop papierknippen kinderen
13.30-14.30    Workshop papierknippen kinderen
14.00-15.30    Historisch café Historische Vereniging Soest-Soesterberg (QR)
15.00-16.00    Workshop papierknippen kinderen


BACHSCHOOL (QR)  
11.00-17.00    Expositie Peter Luitze
11.00-15.00    Open huis

OUDE KERK  
15.00-17.00    Docentenconcert  van de Bachschool: Eric Fennis (blokfluit), Christa Emmerink (harp), Gonny van de Maten (orgel) en Irma Vos (dwarsfluit) (QR)
10.00-17.00    Rondleiding kerktuin De Hof van Lof
10.00-17.00    Expositie schilderscollectief Albast

LOEK VAN WALSEM   
13.00-21.00    Expositie Loek van Walsem
13.00-21.00    Expositie Myrna van Schoonhorst
13.00-21.00    Expositie Ruud Termijn
13.00-21.00    Expositie Yvonne Bloemendal
13.00-21.00    Expositie Haike Bes
13.00-21.00    Expositie Peter Schipper
13.00-21.00    Expositie Chris Rodenburg

KUNSTSTICHTING HAZART
10.00-16.00    Kennismaken met speksteen (vrije inloop) + beeldentuin open
10.00-16.00    Expositie "TER ERE VAN"  (Nederlandse Kring van Beeldhouwers)
15.00-15.30    Bachschool Fluitkwintet

KUNST EN SIERSMEDERIJ TUPKER
10.00-17.00    Demonstratie smeedkunsten
10.00-17.00    Expositie Karin Alberts
    
HERMAN VAN VEEN ARTS CENTER  (QR)
11.00-11.30    Bachschool Fluitkwintet

CULTUREEL EN CONGRESCENTRUM DE RANK (QR)
11.00-12.00    Stabat Mater Pergolesi open repetitie (Trio Nelleke Nieuwboer)
13.00-13.30    Uitvoering Stabat Mater Pergolesi (Trio Nelleke Nieuwboer)
14.00-14.30    Cantatekoor Soest
15.00-15.30    Kinderconcert met Anouk Brokaar
15.30-16.00    Docentenconcert door Yolanda van Tongeren en Anoek Brokaar
16.00-16.30    Bachschool docentenduo Marieke Vos, klarinet en Camiel Boomsma piano
19.30-20.30    Bachschool orkesten
20.30-21.30    Koor Eemmeerminnen
10.00-21.30    Film: documentaire over Soest (doorlopend)
10.00-21.30    Expositie Froukje de Bot en Bianca Pauline

REGIOCULTUURCENTRUM IDEA    
Foyer: 
10.00-22.00    Expositie fotografe Cornelia Nauta
17.30-19.00    Brandstof voor de maag: optredens met een hapje (QR)
Theater:
10.00-11.45    Workshop Je eigen circusact kinderen 6-14 jaar
11.45-12.00    Presentatie Je eigen circusact (QR)
15.00-16.00   Theatervoorstelling Geel (2+ voorstelling) (QR)
20.00-22.00   Optredens Young Kreators & friends (QR)
Bibliotheek: 
10.00-16.00    Boekverkoop
Dansstudio:
12.00-17.00    Workshop Dance & Direct dans 12-18 jaar
Mediaplein:
12.00-1700    Workshop Dance & Direct regie en film 12-18 jaar
Teken/schilderlokaal:
10.30-12.30    Workshop Je eigen kleding kiezen met je eigen mode DNA, volwassenen
13.30-15.30    Workshop Je eigen knuffel vormgeven, kleuren en maken, kinderen 6-9 jaar
Ruimtelijk lokaal:
10.30-12.30      Workshop Je eigen wapperende windvis maken, kinderen 6-12 jaar
13.30-15.30      Workshop Je eigen beeld van klei maken, volwassenen
Theaterlokaal:
10.30-12.30    Workshop Je eigen foto’s maken met licht en water, kinderen en volwassenen
Volksuniversiteit lokaal :
10.00-11.00     Open taalles
11.00-12.00     Open taalles

OFFICIERSCASINO SOESTERBERG (QR)
12.30-13.00   Mariposa Muziek
14.00-15.15    Cesair
16.15-17.00    Black Wallaby and Doomsludge
19.00-19.45   Elena, Morris & Thijs
20.15-21.15    Old Bones Blues Band

12.30-21.15    Exposities: Wilfert Verweij, Isabelle Bense, Wendy Luja, Ezsther Soczo, Hans de Goede
Lettie Kuijvenhoven, Hannah Wantenaar, Juns, Ria Noppen, Thea van den Berg, Chantal Loman, Carien van Ginneke, Gabrielle van Emmerik, Yvonne Hoekstra, Suze van Toren, Jan van Vliet, Marga Weerdesteijn, Anna van Asperen, Majo Odijk.
    
KLARINET   
10.00-17.00    Expositie Liesbeth Sneep en Bep Tool

DA COSTASCHOOL
12.00-16.00    Open Huis Muziekschool Soestdijk

FRANK LINSEWSKI  
10.00-17.00    Expositie en demonstratielessen leerlingen met muzikale bijdrage gitarist Eric Weijergang

GUUS KRUIS   
10.00-17.00    Expositie
    
PVO GEBOUW  
14.00-15.30    Blaaskapel PVO (Heb je een instrument en wil je meedoen, meld je dan vooraf bij secretaris@pvosoest.nl. Je krijgt dan de partituur vooraf toegestuurd. (licht gevorderd/gevorderde muzikanten)




   
ARTISHOCK BUITENPODIUM (QR)
11.00-11.30     Isabel de Haas en Simon Daniël, Pop/R&B
12.00-12.30    Balletstudio Sylvia, Hip Hop Streetdance
13.00-13.45    The Queenies
14.00-15.00    Jasmin-Ann, Pop/R&B
15.30-16.30    Old Bones Blues Band
    
ARTISHOCK BINNENPODIUM (QR)
10.00-11.00    Nieuw Soester Koor
11.00-13.30    Film ‘Summer of Soul’  
14.00-14.45   Jazz Jam met Laundry Combo
14.45-16.30    Open Jazz Jam sessie met o.a. Femme Vital
   
ARTISHOCK EXPOSITIES
(QR)
10.00-17.00     Expositie Gerard Kuit, Jeannet Kool, Aartje Kroes, Christa Stoop, tekenclub Artishock
    
MUSEUM SOEST 
12.00-17.00    Open Huis
12.00-17.00    Concert Podium Soest informatiestand
12.00-17.00    Expositie Maruscha Gaasenbeek
12.00-13.00    Accordeon Vereniging Animato (QR)
13.30-14.30    Workshop papierknippen kinderen
14.00-15.00    Accordeon Vereniging Animato (QR)
15.00-16.00    Workshop papierknippen kinderen
15.30-16.30    Historisch café Historische Vereniging Soest-Soesterberg  (QR)
 
BACHSCHOOL  (QR)
12.00-17.00    Expositie Peter Luitze
12.00-17.00    Muziek leerlingen
 
OUDE KERK  
14.00-17.00    Expositie schilderscollectief Albast

LOEK VAN WALSEM  
11.00-17.00    Expositie Loek van Walsem
11.00-17.00    Expositie Myrna van Schoonhorst
11.00-17.00    Expositie Ruud Termijn
11.00-17.00    Expositie Yvonne Bloemendal
11.00-17.00    Expositie Haike Bes
11.00-17.00    Expostie Peter Schipper
11.00-17.00    Expostie Chris Rodenburg

KUNSTSTICHTING HAZART  
12.00-16.00    Kennismaken met speksteen (vrije inloop) + beeldentuin open
12.00-16.00    Expositie "TER ERE VAN"  (Nederlandse Kring van Beeldhouwers)


KUNST EN SIERSMEDERIJ TUPKER
10.00-17.00    Demonstratie smeedkunsten
10.00-17.00    Expositie Karin Alberts

HERMAN VAN VEEN ARTS CENTER  (QR)
11.30-12.15    The Queenies
12.45-13.15    Elena, Morris & Thijs

CULTUUR EN CONGRESCENTRUM DE RANK  (QR)
12.00-13.00    Koren van Meike van de Linde
13.00-13.30    Stabat Mater, Pergolesi (Trio Nelleke Nieuwboer)
14.00-15.00    Kleinkunst Meike van de Linde
15.00-16.00    Docentenconcert gitaar en fluit Bachschool
12.00-16.00    Documentaire over Soest
12.00-16.00    Expositie Froukje de Bot en Bianca Pauline

REGIOCULTUURCENTRUM IDEA 
Foyer:    
12.00-16.00    Expositie fotografe Cornelia Nauta
Bibliotheek:    
12.00-16.00    Boekverkoop
13.00-14.30    SLAS: taal/literatuurquiz (smartphone vereist)
Dansstudio:    Workshop Dance & Direct  dans 12-18 jaar
Mediaplein:  
12.00-4.30     Workshop Dance & Direct regie en film 12-18 jaar  
Teken/schilderlokaal:
12.30-13.30    Workshop Je eigen striptekening maken (kinderen)
14.00-16.00    Workshop Je eigen tekenstijl ontdekken (volwassenen)
Theater:    
15.00-15.30    Presentatie Dance & Direct 12-18 jaar (QR)

OPENLUCHTTHEATER CABRIO   (QR)
12.00 -12.45   Big Band Blow (PVO)
13.00-13.45    Zangkoor Eemmeerminnen
14.00 -14.45   Big Band Blow (PVO)
15.00-15.45    Zangkoor Eemmeerminnen
16.00-16.45    Big Band Blow (PVO)

OFFICIERSCASINO SOESTERBERG  (QR)
12.00-13.00   Muziekvereniging Odeon
13.30-14.15    Zaylor
15.15-16.00    Black Wallaby and Doomsludge
16.30-17.30    Later als je Big Band

12.00-17.30    Exposities: Wilfert Verweij, Isabelle Bense, Wendy Luja, Ezsther Soczo, Hans de Goede,
Lettie Kuijvenhoven, Hannah Wantenaar, Juns, Ria Noppen, Thea van den Berg, Chantal Loman, Carien van Ginneke, Gabrielle van Emmerik, Yvonne Hoekstra, Suze van Toren, Jan van Vliet, Marga Weerdesteijn, Anna van Asperen, Majo Odijk
 
DE KLARINET   
10.00-17.00    Expositie Liesbeth Sneep en Bep Tool

GUUS KRUIS 
12.00-17.00    Expositie
    
KARINA WIJNEN   
12.00-17.00    Expositie

Bekijk hier de vooraankondigingen van verschillende deelnemers op YOUTUBE:
Loek van Walsum: https://youtu.be/LX2v2_t5JP0
Meike van de Linde: https://youtu.be/kbBZrKad8f4
Wilfert Verwey:  https://youtu.be/7LFhvGLeV2o
Zaylor: https://youtu.be/A9vX6xfU3E4

Balletstudio Sylvia: https://youtu.be/HA804q09srM
Elwin van de Molen: https://youtu.be/1InNkgSZzwI
Queenies: https://youtu.be/U4evMj9NR-g

Bachschool: https://youtu.be/y8JzHQDFcRc        
  
Isabel de Haas: https://youtu.be/edPbd1b2Grw   
Henk Meutgeert: https://youtu.be/GeWVSmW_vZM